Karrier - Szervizmérnök

Cégünk küldetése, hogy minél több ember számára tegye elérhetővé a biztonságos, innovatív és megbízható technológiát, valamint a kapcsolódó szolgáltatásokat a labordiagnosztika területén. Ehhez nyújt támogatást a megfelelő képzettségű munkatársak munkájával és a gondosan megválasztott beszállítókkal.

Bővülő csapatunkba szervizmérnök munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:
- Labordiagnosztikai műszerek üzembehelyezése, javítása.

Ha szeret azonnali visszacsatolást kapni munkájáról, nem szeret irodában ülni napi nyolc órát és nem bánja, ha időről időre új ismeretekkel gazdagodik, akkor jelentkezzen hozzánk szervizmérnöknek!

Az álláshoz tartozó elvárások:
- Villamosmérnöki diploma
- Angol nyelvtudás- a szakmai tréningeket angol nyelven tartják
- B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- Labordiagnosztikai ismeretek

Amit kínálunk:
- Jó hírű cég
- Piaci bérezési rendszer
- A munkához szükséges eszközöket (laptop, mobiltelefon, autó) magáncélra is használhatja
- Király kollégák
- Szakmai tréningek

Szükséges tapasztalat:
- 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:
- Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:
- Magyarország egész területe
- Bázis: 1047 Budapest, Attila utca

Egyéb juttatások:
- Céges autó, Mobiltelefon, Cafeteria, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása

Hívja a +36 20 9675413-as számot, vagy küldje el önéletrajzát a biroi@diagnosticum.hu email címre.
Jelentkezéséhez magyar nyelvű önéletrajzát várjuk. Adatait bizalmasan kezeljük, az adatvédelmi törvény előírásai szerint. Sikertelen pályázat esetén jelentkezése törlésre kerül.